Поздравляем с Днем рождения Губорева Алексея Николаевича! Желаем большого жизненного вдохновения, осуществления всех начинаний и замыслов, новых успехов в спорте и в личной жизни!
 
  Новости
Нормативные документы
Календарь соревнований
Номинации
Протоколы соревнований
Рейтинг
Рекорды
Ссылки на сайты
Фотогалерея
Контакты
 
 

Besucherzahler Foreign brides from Russia
счетчик посещений






Федерация пауэрлифтинга Украины



Днепропетровская область



Харьковская область



Полтавская область



Луганская область



Чернивецкая область



Львовская область



город Киев



Винницкая область



Ровенская область


 
 
16.07.2019   Номінація чемпіонату Донецької області з класичного пауерліфтингу

Номінація станом на 05.08.2019 за посиланням

 

Останній день прийому попередніх заявок:  15.07.2019 р.

Останній день прийому змін до попередніх заявок:   01.08.2019 р.

Останній день виключення спортсменів з номінації: 05.08. 2019 р.

 


Беспалий А. О.


08.08.2019   Оновлений розклад змагань!!!

Оновлений розклад змагань за посиланням


Бичкова А. Ю.


13.07.2019   Номінація чемпіонату Донецької області з класичного жиму лежачи

Номінація на 04.08.2019 за посиланням 

 

Останній день прийому попередніх заявок:  13.07.2019 р.

Останній день прийому змін до попередніх заявок:   01.08.2019 р.

Останній день виключення спортсменів з номінації: 04.08. 2019 р.

 


Мусієнко К.І.


25.07.2019   Номінація чемпіонату Донецької області з пауерліфтингу серед ветеранів

Номінація на 04.08.2019 за посиланням

Положення за посиланням

 

Останній день прийому попередніх заявок:  13.07.2019 р.

Останній день прийому змін до попередніх заявок:   01.08.2019 р.

Останній день виключення спортсменів з номінації: 04.08. 2019 р.


 


Шевченко А. А.


23.07.2019   Номінація чемпіонату Донецької області з пауерліфтингу серед вихованців ДЮСШ

Номінація чемпіонату Донецької області з пауерліфтингу серед вихованців ДЮСШ на 02.08.2019 за посиланням 

 

Останній день прийому попередніх заявок:  10.07.2019 р.

Останній день прийому змін до попередніх заявок:   25.07.2019 р.

Останній день виключення спортсменів з номінації: 30.07. 2019 р.



Шевченко А. А.


29.07.2019   Розташування та харчування в с. Юрївка

Шановні учасники чемпіонатів Донецької області з класичного пауерліфтингу  та жиму лежачи серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок, чоловіків та жінок, ветеранів, до Вашої уваги інформація щодо готелів с. Юрївка:

0502227573  Анжела

0954724922 Юрій Лазарович

066 904 30 29 Маріна

На теріторії бази СК ""Олімп" будє змога купити 3 р. харчування, ціна 200 грн.


ФПДо


02.08.2019   Документи на мандатну комісію

Усім тренерам, спортсменам та представникам команд, нагадуємо які документи повинен мати представник команди на мандатну комісію:

іменну завяку встановленого зразку. І на мандатну комісію просимо привозити їх у такому вигляді зразок

Протоколи змагань, на яких нові спортсмени виконали нормати допуску.

Присвоення спортивних розрядів, окрім МСУ, МСУМК та ЗМСУ

Страхові полюси на усіх спортсменів 

Бригади тренерів

Ксерокопії спец. образ. тренерів та курсів підвищення кваліфікації, окрім ЗТУ


Бичкова А. Ю.


30.07.2019   Чемпіонат України з пауерліфтингу з жиму лежачи серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок, чоловіків та жінок, ветеранів

Чемпіонат Ураїни з жиму лежачи серед всіх вікових груп м.Коломия 15-18 липня 2019

ДІВЧАТА:

Жидкова Тетяна Іванівна у ваговій категорії до 43кг зайняла 1 місце з результатом 62,5кг, представниця м.Соледар, тренується СК «Артемсіль» під керівництвом Сташкевича М.С

Бордюг Вероніка Костянтинівна у ваговій категорії до 57кг зайняла 2 місце з результатом 75 кг, представниця м.Мирноград, тренується КПНЗ ДЮСШ ММР під керівництвом Бордюга Д.К

 

ЮНАКИ:

Галан Олексій Володимирович у ваговій категорії до 53кг, зайняв 1 місце, з результатом 72,5кг, представник м.Бахмут, тренується КДЮСШ№1, СК «Бахмутпауер» під керівництвом  Петренко О.І.

Іваненко Артем Костянтинович у ваговій категорії до 59кг, зайняв 1 місце, з результатом 120 кг, представник м.Бахмут, тренується КДЮСШ№1, СК «Бахмутпауер» під керівництвом  Петренко О.І.

Пікулін Дмитро Русланович у ваговій категорії до 74кг, зайняв 2 місце, з результатом 150 кг, представник м.Бахмут, тренується КДЮСШ№1, СК «Бахмутпауер» під керівництвом  Любченко С.К

Стиранець Ілля Васильович у ваговій категорії до 83кг, зайняв 1 місце, з результатом 160 кг, представник м.Бахмут, тренується КДЮСШ№1, СК «Бахмутпауер» під керівництвом  Петренко О.І. , Петренко Г.П

Приходько Дмитро Андрійович у ваговій категорії до 83кг, представник м.Словʼянськ , тренується СК «Тріумф» під керівництвом Позднухов О.В.

 

ЮНІОРКИ:

ДекеременджиГання Юріївна у ваговій категорії до 57кг зайняла 1 місце з результатом 105 кг, представниця м.Мангуш, тренується ДЮСШ «Колос» під керівництвом Папазова В.І.

БорщевськаАльона Анатоліївна у ваговій категорії до 72кг, зайняла 1 місце, з результатом 95 кг, представницям.Бахмут, тренується СК «Бахмутпауер» під керівництвом  бр-ди тренерів Петренко О.І. та Лапенько О.М.

Матюк Олександра Олександрівнау ваговій категорії до 72кг, зайняла2 місце, з результатом 85 кг, представницям.Бахмут, тренується СК «Бахмутпауер» під керівництвом Петренко О.І.

Іоні Анна Романівна у ваговій категорії  84+кг, зайняла 1 місце, з результатом 55 кг, представницям.Бахмут, тренується СК «Бахмутпауер» під керівництвом  Петренко О.І. , Петренко Г.П.

 

ЮНІОРИ:

Резніков Анатолій Вікторович у ваговій категорії до 83кг, зайняв 2 місце, з результатом 195 кг, представник м.Бахмут, тренується КДЮСШ№1,СК «Бахмутпауер» під керівництвом  бр-ди тренерів Петренко О.І. та Лапенько О.М.

Фірскін Ігор Антонович у ваговій категорії до 83кг, представник м.Краматорськ, тренується СК «МАХ» під керівництвом бр-ди тренерів Бєлого Є.С. та Матвєєвої В.В.

Щербина Ілля Віталійович у ваговій категорії 120+кг, зайняв 1 місце, з результатом 55 кг, представник м.Бахмут, тренуєтьсяКДЮСШ№1, СК «Бахмутпауер» під керівництвом  Люченко С.К.

 

 

 

ЖІНКИ:

Курбатова Олена Миколаївна у ваговій категорії до 57 кг зайняла 2 місце з результатом 95 кг, представниця м.Соледар, тренується СК «Артемсіль» під керівництвом Сташкевича М.С.

Головач Тетяна Миколаївна у ваговій категорії до 63кг, зайняла2 місце, з результатом 72,5 кг, представницям.Бахмут, тренується СК «Бахмутпауер» під керівництвом Петренко О.І.

Марченко Антоніна Анатоіївна у ваговій категорії до 72кг, зайняла 2 місце, з результатом 170 кг, представниця м.Дружківка, тренується СК «AlexGym» під керівництвом Федоренко С.В.

БорщевськаАльона Анатоліївна у ваговій категорії до 72кг, зайняла3 місце, з результатом 95 кг, представницям.Бахмут, тренуєтьсяКДЮСШ№1, СК «Бахмутпауер» під керівництвом  бр-ди тренерів Петренко О.І. та Лапенько О.М.

 

ЧОЛОВІКИ:

Сташкевич Іван Степанович у ваговій категорії до 59 кг зайняла3 місце з результатом 160 кг, представниця м.Соледар, тренується СК «Артемсіль» під керівництвом Сташкевича М.С

Іваненко Артем Костянтинович у ваговій категорії до 66кг, зайняв 3 місце, з результатом 117,5 кг, представник м.Бахмут, тренується КДЮСШ№1, СК «Бахмутпауер» під керівництвом Петренко О.І.

Мусієнко Костянтин Ігорович у ваговій категорії до 93 кг, зайняв1 місце, з результатом 320 кг, представникм.Дружківка, тренується СК «AlexGym» під керівництвом Федоренко С.В.

Погорєлов Ігор Володимирович у ваговій категорії до 93кг зайняв 3 місце з результатом 250кг,  представник м.Краматорськ, тренується КПД під керівництвом бригади тренерів Бичкова О.М та Бичкової О.Ю.

Черкашенінов Віктор Вікторович у ваговій категорії до 93кг зайняв 4 місце з результатом 232,5 кг, представник м.Краматорськ, тренується КПД під керівництвом бригади тренерів Бичкова О.М та Бичкової О.Ю

Калінкін Андрій Миколайович у ваговій категорії до 93кг, зайняв6 місце, з результатом 227,5 кг, представникм.Бахмут, тренується КДЮСШ№1, СК «Бахмутпауер» під керівництвом  бр-ди тренерів Петренко О.І. та Лапенько О.М.

Нусанов Євген Ахматгалевич у ваговій категорії до 105кг зайняв 2 місце з результатом 275 кг, представник м.Краматорськ, тренується КПД під керівництвом бригади тренерів Бичкова О.М та Бичкової О.Ю

Бибко Олексій Олександрович у ваговій категорії до 105 кг, зайняв 4 місце, з результатом 205 кг, представник м.Бахмут, тренується СК «Бахмутпауер» під керівництвом Петренко О.І.

Посоха Юрій Юрїйовичу ваговій категорії до 105 кг, представник м.Бахмут, тренується СК «Бахмутпауер» під керівництвом бр-ди Петренко О.Р. та Любченко С.К.

Супрун Артем Вадимович у ваговій категорії до 120кг зайняв 4 місце з результатом 262,5 кг, представник м.Краматорськ, тренується КПД під керівництвом бригади тренерів Бичкова О.М та Бичкової О.Ю

Стінковий Микола Васильович у ваговій категорії 120+ кг, зайняв 3 місце, з результатом225,5 кг, представник м.Дружківка, тренується СК «AlexGym» під керівництвом Федоренко С.В.

 

ЖІНКИ-ВЕТЕРАНИ:

Головач Тетяна Миколаївна у ваговій категорії до 63кг, зайняла 1 місце, з результатом 50 кг, представниця м.Бахмут, тренується СК «Бахмутпауер» під керівництвом Петренко О.І.

Бушуєва Ірина Слекушевна у ваговій категорії до 84кг, зайняла 1 місце, з результатом 55 кг, представниця м.Бахмут, тренується СК «Бахмутпауер» під керівництвом Петренко О.І.

 

ЧОЛОВІКИ-ВЕТЕРАНИ вікова група 1:

Філіпов Руслан Миколайович у ваговій категорії до 105кг, зайняв 2 місце, з результатом 122,5 кг, представниця м.Бахмут, тренується СК «Бахмутпауер» під керівництвом Петренко О.І.

Петренко Олександр Іванович у ваговій категорії до 105кг, представникм.Бахмут, тренується СК «Бахмутпауер» під керівництвом бр-ди тренерів Петренко О.Р. та Любченко С.К.

 

 

ЧОЛОВІКИ-ВЕТЕРАНИ вікова група 3:

Марочко Анатолій Петрович у ваговій категорії до 74 кг, зайняв 1 місце, з результатом 105 кг, представник м.Дружківка, тренується СК «AlexGym» під керівництвом МарченкоА.А.

Пономарьов Олександр Іванович у ваговій категорії до 120 кг, зайняв 1 місце, з результатом  140 кг, представниця м.Бахмут, тренується СК «Бахмутпауер» під керівництвом Петренко Г.П.


Матвєєва В.


20.07.2019   Результати чемпіонату України з пауерліфтингу з класичного жиму лежачи

Чемпіонат Ураїни з класичного жиму лежачи серед всіх вікових груп м.Коломия12-15 липня 2019

ЮНІОРКИ:

ДекеременджиГання Юріївна у ваговій категорії до 57кг зайняла 3 місце з результатом 70кг, представниця м.Мангуш, тренується ДЮСШ «Колос» під керівництвом Папазова В.І.

ЧОЛОВІКИ:

Погорєлов Ігор Володимирович у ваговій категорії до 93кг зайняв 2 місце з результатом 207,5кг, представник м.Краматорськ, тренується КПД під керівництвом бригади тренерів Бичкова О.М та Бичкової О.Ю


Матвєєва В.


11.06.2019   Розпочато прийом попередніх заявок!!!

Шановні тренери та спортсмени розпочато прийом попередніх заявок на чемпіонати Донецької області з класичного пауерліфтингу!!!

Які відбудуться у с. Юрївка Мангушського району СК "Олімп"

Чемпіонат Донецької області з класичного пауерліфтингу серед вихованців ДЮСШ положення за посиланням 

прийом заявок до 10.07.2019 року на електронну адресу: fpdo_zayavka@ukr.net, ці змагання дають можливість виконання нормативного розяду тим спортсменам міст, районів та ОТГ де немає достатьньої кількості суддів для проведення повноцінних змагань (за положенням про суддів ФПУ!!!

Чемпіонат Донецької області з класичного пауерліфтингу з жиму лежачи серед юнаків, дівчат, юніорів, юніорок, чоловіків, жінок за посиланням

прийом заявок до 13.07.2019 року на електронну адресу: fpdo_zayavka@ukr.net

Чемпіонат Донецької області з класичного пауерліфтингу серед юнаків, дівчат, юніорів, юніорок, чоловіків, жінок за посиланням

прийом заявок до 15.07.2019 року на електронну адресу: fpdo_zayavka@ukr.net


Бичкова А. Ю.


 

Все права защищены.© Все права принадлежат Федерации пауэрлифтинга Донецкой области 2007-2013 гг. Дизайн и техническое исполнение “Направления” © 2007 г.